1.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz.Şehirlerarası siparişlerde tatlılar şerbeti yanında kargolanır ve hazırlanış tarifi içerisinde olur. 

LEZZETİN MUTLULUKLA BULUŞTUĞU YER
LEZZETİN MUTLULUKLA BULUŞTUĞU YER
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

 

    Nejla Hanım Ev Tatlılarının kuruluşu bir kadın girişimcilik hikayesine dayanmaktadır. Nejla Hanım Ev Tatlıları, Nejla Keresteci tarafından ilk olarak bireysel bir çaba neticesinde, ev ortamında kendi elleriyle açtığı Laz Böreğinin beğenilmesi sonucu başlamıştır. Önceleri tek tek evde yaptığı tepsileri belli kuruluşlara dağıtarak iş hayatına adımını atan Nejla Hanım, sonrasında güzel geri dönüşler almış ve işini büyütmeye karar vermiştir. Kadın işletmeciliği, kadın istihdamı diyerek kendi mahallesindeki ev hanımları ile evinin mutfağında başladığı tatlı üretimini genişletmek için harekete geçmiştir.

    Nejla Hanım Ev Tatlılarının resmi olarak başlangıcı 1 Eylül 2007 olarak görülse de asıl hikayesi çok geçmişe dayanmaktadır. Nejla Hanım Ev Tatlıları’nın en temel prensibi kadın istihdamı arttırmak, kadının iş hayatında yer bulmasını sağlamaktır. Kadın girişimcilik hikayesi, kadın istihdamını arttırmaya yönelik yeni bir hikaye olarak devam etmektedir. Bu anlamda bünyesinde çoğunluğunu ev hanımlarının ve annelerin oluşturduğu 40 a yakın kadın çalışan barındırmaktadır.

    Kuruluşundan bu yana herkes tarafından sevilerek ve beğenilerek bir marka haline gelen Nejla Hanım Ev Tatlıları, yalnızca Trabzon’da değil birçok şehirde ve uluslararası düzeyde satışlar yapmaktadır. Fakat bu markalaşmaya rağmen Nejla Hanım Ev Tatlıları genişlemeye, daha çok para kazanmaya çalışmamış onun yerine, 2 şubesiyle devam ederek lezzetini ve kalitesini korumayı amaçlamıştır. Elinde var olanı çeşitlendirmiş ve Nejla Hanım Ev Tatlıları lezzetini ve kalitesini yeni ürünlerle de buluşturmayı hedeflemiştir. Bu amaç doğrultusunda nejla hanım bir yandan marka olmanın sorumluluklarını taşırken diğer yandan yeni lezzetler için kendini geliştirmeye devam etmektedir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et